Stropní konstrukce

V rámci realizace hrubé stavby je další fází, pokud máte dům s podkrovím či patrový dům, stavba stropů. Narozdíl od ostatních prací vyžaduje stavba stropu použití techniky či vynaložení velké energie na přesuny hmot. Většinou se díky montáži většiny konkurenčních systémů celá stavba téměř zastaví a vše kolem stropu je velice pracné a zdlouhavé. Díky technologickým přestávkám, kdy se čeká na zrání betonu, musí být strop podstojkován a další práce např. stavba příček, rozvodů apod. jsou téměř zastaveny. Pokládka Stropsystému trvá pouze několik hodin.

Proč se rozhodnout pro stropní dílce Stropsystem

Panely z předpjatého betonu (spiroll) výrazně zrychlují stavbu vodorovných konstrukcí domu. Mají vysokou únosnost a lze s nimi překlenout rozsáhlé prostory jako jsou sály, učebny, chodby a podobně - až do rozponu 21 metrů. Stropsystém je variabilní, dokážeme ho upravit podle konkrétních požadavků zákazníka.

Projekční oddělení Stropsystém zpracuje technický návrh a dokumentaci, přizpůsobí a navrhne řešení stropu včetně schodiště a balkónu. Regionální obchodně-technický zástupce ověří a zdokumentuje skutečný stav stavby, rozmístění, kvalitu podpor a přístup ke stavbě pro montážní techniku.

Schodiště

Balkóny

Pouze pár hodin montáže

Položení jednotlivých prvků stropního systému, včetně balkónu a schodiště, trvá pouze několik hodin. Odpadá tak veškeré skladování potřebných materiálů na pozemku. Hotové stropy jsou ihned pochůzné a po zabetonování spár také únosné.

Video z realizace

Zatížení a požární odolnost

Stropním systém dokážeme zohlednit velká rozpětí nebo velké prostupy pro strojní zařízení, instalace, ale i různé požadavky na zatížení a požární odolnost.

Napistě nám v případě jakýchkoli dotazů ohledně stavby stropů.

Napište námUpozornění: Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Galerie fotografií