Schodišťová ramena Stropsystem

Z prefabrikovaných betonových schodišťových ramen a podest snadno vytvoříte jednoramenná i víceramenná schodiště. Naše výrobky jsou přesné a bezkonkurenčně rychle se montují. Uspoříte s nimi čas a práci na stavbě a hlavně okamžitě zpřístupníte vyšší podlaží.

Ke každému projektovému řešení můžete zvolit vhodný tvar schodiště, daný sklonem ramene, výškou a šířkou schodišťových stupňů či tvarem podesty.

Schodišťová ramena vyrábíme buď samostatně pro uložení na podesty, nebo jako prefabrikovaný celek rameno/podesta pro uložení na průvlaky nebo schodišťové stěny. Schodišťové podesty pak navrhujeme a vyrábíme jako samostatné prvky, na které se dále ukládají schodišťová ramena, nebo jako podesty, které jsou již součástí schodišťových ramen.

Schodišťový dílec Stropsystem

Schodišťový dílec Stropsystem

Viditelné hrany prvků pro vás můžeme vyrobit buď zkosené pod úhlem 45°, nebo u nich mohou zůstat ostré hrany. Do schodišťových ramen a podest můžeme na vaše přání zabudovat různé kotevní prvky, například pro uchycení zábradlí.

Schodišťové prvky Stropsystem lze navrhnout, vyrobit a dodat na stavbu s izolačními prvky pro útlum kročejového hluku (ve styku ramene s podestou, podesty se schodišťovou stěnou apod.)

Prefabrikované schodišťové prvky již z výroby uzpůsobujeme pro rychlou jeřábovou montáž bez využití vzpěr a bednění. Ihned po montáži je schodiště pochůzné.

Betonové schodiště

 

Napište námUpozornění: Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Galerie fotografií