Balkóny a lodžie Stropsystem

Balkónové dílce Stropsystem vyrábíme individuálně jako plnou železobetonovou desku na základě tvarových požadavků stavebníka. Balkónové a lodžiové desky jsou dílce předsazených, polozapuštěných nebo zapuštěných stropních konstrukcí určených převážně pro bytové a občanské budovy.

Balkóny a lodžie Stropsystem standardně opatřujeme izolačními nosníky pro přerušení tepelných mostů. V případě, že je konstrukce balkónů/lodžií zateplena dodatečně nebo s ohledem na systém podpor u lodžií, dokážeme desky vyrobit i bez izolačních nosníků – vše je závislé na detailu napojení v konstrukci.

Tloušťka balkónu je odvislá od tloušťky panelů ve skladbě stropů, od optimálního stupně vyztužení a od velikosti vyložení u balkónu.

Dílce dokážeme vyrobit v požadovaném spádu – odpadá tak provádění spádové vrstvy mokrým procesem. Prefabrikovanou desku můžeme ve spodním líci individuálně opatřit okapničkou.

Konečná povrchová úprava se aplikuje přímo na prefabrikát. Dílec je ohraněn již při výrobě – povrchová vrstva je shora ručně hlazený beton, boční a spodní část je hladká od formy.

 

Napište námUpozornění: Údaje označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

 

 

 

Galerie fotografií